Leden 2015

Každý den je první den zbytku našeho života

9. ledna 2015 v 17:31 | Hanka |  Trénink
Abych nechodila kolem horké kaše - nic dál se nekonalo, po posledním článku. A když říkám nic - myslím dokonalé (i dokonané) NIC. Dnes je ovšem další "první den zbytku mého života" - a jak říkají sportovci: upadnoout můžeš - zvednout se musíš. Byla dnes na takové diagnostice - tady http://goo.gl/Q3ER2K

Podle výsledků vlastně ani už skoro nejsem naživu, fakticky. Celkově energeticky jsem na 18% Nerozhodný

Jistěže už jen to by na dost dobrou motivaci stačilo (zvednout zadek a něco dělat) .. ale je to ještě lepší. Zatímco mne chytrý přístroj skenoval, povídala jsem si tam se sympatickou Irynou, přišla řeč na běhání - já se rozpovídala o své běžecké historii - a slíbila jí, že pošlu odkaz na osvědčené tréninkové plány Pavla Baběráda .. Tak jsem to samozřejmě splnila, doma našla stránky, listovala, kopírovala jí odkazy .. a ze stránek na mne přitom dýchla energie "běžeckého světa", kterého jsem se před časem vzdala, ani nevím proč.. Vlastně vím, ale už to nechci rozebírat.

A ani to není podstatné, stejně se nerada dívám dozadu.

Tak jo .. zase jednou tu vyhlašuji nový začátek. Nebudu si sázet na to, zda tentokrát se to opravdu stane - ale od něčeho se odpíchnout musím. A protože jsem holka - tak nejčastěji od prohlášení.

Smějící se

Tak krásný den všem - a díky Iryně za laskavé naslouchání .. rozpovídala jsem se o běhu, když se mi zdálo, že ji to opravdu zajímá. Výsledkem je, že kromě toho, že možná začne běhat ona ... možná začnu i já. Tedy - jen pohyb stačit nebude, nevěřili byste, jak dlouhý seznam je toho, na co jsem alergická v jídle - a vůbec, co je v mém těle špatně. Mám co na práci.