Propagace

14. května 2012 v 23:16 | Hanka |  Vyprávění
Objevila se mi na mé úvodní "redakční" stránce výzva. Ať prý svůj blog propaguji, mezi ostatními.
Zařadím ho do kategorie, přidám obrázek, který mé stránky charakterizuje - a ten že bude někde zobrazován..

Po pravdě: když jsem přišla na blog.cz - zaregistrovala jsem, že je tu nějaký "autorský klub" - a veřejný blogerský život.. Snaha o co nejvíc návštěv. Soutěžení v jejich počtu. Prosby v komentářích "koukni na můj blog" - hned pod "jakoby" komentářem, ze kterého je patrno, že návštěvník můj článek vůbec nečetl.

A když jsem pak ještě letmo nahlédla do diskuze okolo přijímání do autorského klubu, to už mne chuť přešla úplně. Zásadně vcházím dokořán otevřenými dveřmi, někam se vnucovat není můj sport.. (promiňte v AK - ale takový to na mne dělá dojem).

Hlavně - myslím si, že moje stránky něco znamenají pro mne - a možná pár přátel. Kdyby mi sem chodily stovky lidí, zatěžovalo by mne to. Hlavně časově. Mám totiž vnitřní potřebu slušně odpovědět každému, kdo věnoval čas na to mi napsat - a to by pak mohlo být kontraproduktivní. Žádné nové články - jen odpovědi na komentáře.. Bych tak tak stíhala.. Překvapený

Takže - i v tomhle chci zůstat osamělý běžec Úžasný

Až na to, že nemohu zabránit své hlavě, když si nechtěně přečte zadání - aby ji něco nenapadlo. Což se - bohužel - stalo i teď. Ten nápad mne docela pobavil - a tak jsem ho realizovala. Šlo o ten obrázek, propagační, pro můj blog. Vytvořila jsem ho tedy, uložila na příslušné místo - a že se jen podívám, jak by to vypadalo, kdyby se někde zobrazoval. Jen jsem si hrála :-)

Jenže - co se nestalo!
V rámci chyby na stránkách, kde se u komentáře hostů stále zobrazovalo moje foto (takže jediný, kdo na mém blogu NEVYPADAL jako já - jsem byla já).. se najednou avatar hostí změnil - na miniaturu tohoto nového obrázku! A vypadá to docela hezky - i když není vidět, co to tam uvnitř vlastně je.

No - a protože se tím odstranila ta nepříjemná chyba, už se mi nechtělo to zas hned smazat, jak jsem měla původně v úmyslu. Takže jsem teď asi někde propagována. Nevím jak a kde - neb to jsem tedy nenašla.

Doufám jen, že ta propagace nebude moc účinná - a nezačnou mi do mé hospůdky na mýtince chodit lidi! Smějící se

Avatar pro komentáře návštěvníků je to ale pěkný - mrkněte do komentářů :-)
A abyste věděli, co je v té miniatuře, která se teď zobrazuje vedle vašich jmen - tady je v plné velikosti: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trixl Trixl | 15. května 2012 v 8:35 | Reagovat

Myslela jsem, že je to krajinka :)
Trixl

2 Zuza77 Zuza77 | 15. května 2012 v 12:17 | Reagovat

Něco je jinak... Trixl vypadá jako Hanka :-)

K minulým článkům - Hani, doufám že ta Tvoje dráha nebude pořád takhle "vytížená". To by byla škoda. Asi se budeš muset vždycky přichystat na obě varianty (dráha/pěšinky), aby to nebylo moc časté zklamání.

3 Zuza77 Zuza77 | 20. května 2012 v 21:47 | Reagovat

Hani, píšu pozdě - nestíhám koukat. Ale asi hodinu poté, co jsem napsala příspěvek o avataru, se to změnilo u v mém compu.
Takže teď jsme všichni tulipánoví návštěvníci a Ty éterická víla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama