O čem to bude

6. října 2011 v 4:17 | Hanka |  Vyprávění
Rubriky:

VYPRÁVĚNÍ - zde najdete povídání organizační - a také místo, kde si to vyřešit - když chytneme "filozofickou"..

TRÉNINK - v té budu psát o tom, co a jak dělám, jak mi to jde - a nejde. S nadějí - že to bude k něčemu ještě někomu. Například když si na něčem natluču kokos - vy už nemusíte :-)

ZÁVODY - to je jasné. Dám tam vyprávění o těch zatím třech. Ale na každý měsíc mám naplánovaný jeden další. Takže i v téhle rubrice by mělo být co číst..

VYBAVENÍ - tady najdete moje zkušenosti s vybíráním bot a oblečení, případně jak jsem se naučila pracovat s testmetrem. Koho zajímá, přečte si. Kdo má lepší tip - napíše do komentáře. Jsem začátečník a laik - ráda se taky přiučím. Běh vypadá jako nejjednodušší sport, co se vybavení týká - víceméně na první pohled stačí boty. Přesto - o něco málo navíc vám to zpříjemní.

Doufám, že nám tu spolu bude dobře.
Pokud ještě neběháte - zkuste se na běh nejprve podívat jinýma očima.

Rozumím tomu, jak to myslíte, když říkáte: "a mně běh nic neříká". Vždyť jsem prošla stejnou fází! Vnímala jsem běžce jako takové "tiché blázny" .. Opuštěné postavy v teplácích, co se mi vynořují vedle auta z mlhy. Nechápala jsem, co na tom mají.

Existuje jediný způsob, jak to zjistit. Zkusit Mrkající

Věděli jste, že působením běžeckého tréninku vám narostou úplně nové cévy - ty drobné, vlásečnicové, v periferiích? Znamená to (logicky) lepší prokrvení - tedy pokrytí kyslíkem. A jak to prospívá nervové soustavě.. to se nedá vyprávět..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | E-mail | 6. října 2011 v 8:04 | Reagovat

Hani, jsem moc ráda, že jsi začala psát, těším se moc, že přibydou stránky, kde bude milo, čtivo a kde najdu, až nebudu mít třeba chuť běhat, inspiraci a prostě, že mě nakopnou :)

Tak hodně štěstí tobě i tvému právě narozenému bločku :)

M.

2 Hanka Hanka | 6. října 2011 v 12:41 | Reagovat

[1]: Děkuji za přání i za podporu! Svůj kousek zásluhy tady na tomhle tulipánovém místečku máš i ty. Rozhodně na tom, že vzniklo tak rychle! Ano - a když už jsem to místo vytvořila, taky se o něj musím starat. Pro ty, kteří čekají, že tu vždy něco nového najdou, jako ty - ale určitě i pro sebe.
V každém případě - rubriku Trénink mám v úmyslu psát jako běžecký deník.
Dokud budu běhat - bude co psát :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama