Nike Run Prague - 3.9.2011

26. října 2011 v 19:43 | Hanka |  Závody
Tak kvůli tomuhle závodu jsem začala běhat. Nejprv jsem se zaregistrovala - teprve pak začala.

A proč jsem sem o tom ještě nenapsala? Že jsem to skutečně dotáhla, tenhle plán. Závod odběhla, nezkolabovala, čas docela dobrý? No jooo.. když ono to bylo už skoro přede dvěma měsíci! To je taaak hluboká historie, koho by to bavilo?? Psát i číst? Smějící se

Ne že by mne někdy nebavilo prohlédnout si někdy nějaký drahokamínek z klenotnice zážitků .. Ale momentálně - mi Nike Run spíš překáží v tom, dostat se dál - protože zase mi přijde hloupé přeskakovat - a nepsat sem závody chronologicky..

Takže.. to bezprecendentně odbudu:

Přijela jsem do Prahy, zajela k dcerce do bytu. Tam jsem se bavila předstartovními vtípky jejího přítele Jirky .. a posléze jeho bratra a manželky .. Všechno velice sympatičtí lidé - viděla jsem je ten den poprvé - a přišlo mi prima, že bude mít dcerka tak milou širší novou rodinu ..Pak jsme vyrazili směr Žluté lázně, kde byl start. Jirka umělecky fotil. Zde jsou běžecké nožky našeho spojeného rodinného týmu .. ta úplně vpravo je moje :-)

Tisíce lidí. Vyběhli jsme. Už na 2.kilometru jsem míjela lidi, co pouze šli. Bylo fakt vedro k zalknutí. Už když jsme sbíhali k náplavce u Mánesa - tak nás organizátoři "rovnali" vlevo .. neboť už se vrací "čelo" .... To mne fakt pobavilo - sotva jsme vyběhli :-)))

Pak to moc veselé nebylo - vedro a nebyla voda, lidi kolabovali.. Já běžela. Zkrátím to - doběhla jsem, tedy během .. nešla jsem ani kousek. Ani trochu nepila, těch 10 km.. ještě, že patřím k běžcům, co bez vody vydrží.

Docela hloupé mi přišlo postavit slavobránu na 9. km. Myslela jsem, že vidím cíl - a zrychlila - a pak zjistila, že mám ještě kilometr. Později se ukázalo .. na gps - že závod neměl 10 km .. ale asi 10,6 km.. Skutečně mohli ten cíl postavit jinam, než byl start.. No nic.. Doběhla jsem i ke druhé bráně - to už opravdu cíl byl.

Přepočítaný - kdyby to bylo skutečně 10 km - asi 1:14

No - tak to je ta.. "už" historie.. S vyplazeným jazykem

Post scriptum k výsledkům a k mému pořadí: registrovaných běžců bylo 6258, vyběhlo a také doběhlo - něco přes šest tisíc.