26. října 2011 - středa

26. října 2011 v 18:15 | Hanka |  Trénink
Ahoj lidi,

omlouvám se za odmlčení - mám poněkud hektické dny... já a můj displej jsme teď žili pár dní od sebe odtrženi.. Pokud se stalo - a jeho měkké, bílé světlo zalilo mou tvář, bývalo to na časově omezenou dobu, ve které se nedalo stíhat nic jiného, než ty nejnutnější věci (většinou pracovní ;-)
Na sepisování pamětí nezbylo Mrkající

Tak - co jsem dělala.. běžeckého? Zašla jsem si zase trochu zazávodit - 18.10.2011 - Běh Hostivaří. A uvědomila jsem si, že mi pořád přibývají závody - a já dlužím už tři. S tím je třeba něco dělat! Tak dnes popis tréninku trochu ošidím - a "umáznu" aspoň jeden závod, o kterém jsem nenapsala.

Ke dnešnímu běhu napíšu jen jednu věc - tu, co mne tedy fakt potěšila! Šla jsem si zaběhat s velkou chutí - až hladem. Už mi to vážně schází, když nemůžu běhat :-)
ALE - o to nejde. Běžela jsem dnes 7 km volný běh.. a hlavně ta druhá půlka - to vám byl vysloveně požitek! Něco se děje, nevím přesně co.. můj běh se mění. Cítím to - běžím nějak jinak. Asi že k běhu potřebujeme některé svaly, co normálně nemáme - a ony běháním časem narostou??
Mnoo... nějaké, o kterých jsem nevěděla, že je mám, teď na svých nohou vídám Smějící se

V každém případě - to vám bylo tak prima, běžet - a cítit, že to, co byly po závodě v Počernicích jen "záblesky" ... svítí teď chvíli dýl !!!

Hmm.. no to abych k tomu taky napsala o těch Počernicích konečně, co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama